№ з\п | Прізвище , ім'я по батькові ( повністю) | Посада Спеціальність вчителя за одержаною освітою | Категорія, звання |
---|---|---|---|
1. | Підмогильна Вікторія Миколаївна | Директор, учитель фізики | Вища, вчитель-методист |
2. | Боюк Людмила Тарасівна Хмарна школа http://smila-school11.edukit.ck.ua/hmarna_shkola/ | Заступник з НВР, учитель англійської мови | Вища |
3. | Хижкіна Людмила Борисівна Виховна робота. Смілянська ЗОШ#11 https://www.facebook.com/groups/456627895461834/ | Заступник з НВР, учитель української мови та літератури | Вища, вчитель-методист |
4. | Шевченко Галина Василівна Школа 11 - Платформа громадської довіри https://www.facebook.com/smilaschool11 | Заступник з НВР, учитель української мови та літератури | Вища Старший учитель |
5. | Химич Микола Іванович | Учитель історії, географії | Вища, старший учитель |
6. | Палієнко Валентина Іванівна | Учитель української мови та літератури | І категорія |
7. | Маліченко Лариса Василівна | Учитель української мови та літератури | Вища, вчитель-методист |
8. | Коваленко Сергій Миколайович | Учитель української мови та літератури | Вища, старший учитель |
9. | Король Ірина Петрівна | Учитель української мови та літератури | І категорія |
10. | Орлова Ірина Володимирівна | Учитель зарубіжної літератури | Вища, вчитель-методист |
11. | Перебийніс Світлана Миколаївна | Вчитель математики | Вища, вчитель-методист |
12. | Собко Любов Миколаївна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища, старший вчитель |
13. | Довга Тетяна Григорівна | Учитель математики | Вища, старший вчитель |
14. | Пономарьов Віктор Іванович | Учитель іспанської та англійської мови | Вища |
15. | Хамаза Тетяна Юріївна | Учитель англійської мови | Спеціаліст |
16. | Селіванова Наталія Миколаївна | Учитель англійської мови | Спеціаліст |
17. | Шкарбан Аліса Владиславівна | Учитель англійської мови | Спеціаліст |
18. | Курінна Лариса Володимирівна | Учитель української мови та літератури | Вища, старший вчитель |
19. | Чиж Юлія Вікторівна | Учитель української мови та літератури | 2 категорія |
20. | Серватинська Наталія Вікторівна | Вчитель математики | Вища, вчитель-методист |
21. | Крикун Іван Григорович | Вчитель математики | Вища |
22. | Білоконь Станіслав Васильович | Вчитель математики | Вища |
23. | Варніна Ольга Олексіївна | Вчитель математики | Вища |
24. | Фурса Володимир Валентинович | Вчитель інформатики та фізики | Вища, старший вчитель |
25. | Микитенко Антоніна Федорівна | Вчитель інформатики | Вища |
26. | Максименко Олена Михайлівна | Вчитель історії | І категорія |
27. | Булиух Юрій Гаврилович | Вчитель історії, суспільствознавства | Вища, вчитель - методист |
28. | Литвин Мирослава Володимирівна | Вчитель інформатики | 2 категорія |
29. | Решетняк Юлія Павлівна | Вчитель географії | Вища |
30. | Діденко Тетяна Антонівна | Вчитель біології | Вища, вчитель-методист |
31. | Плужник Ліна Анатоліївна | Вчитель біології | Вища, учитель-методист |
32. | Пасічніченко Ірина Вікторівна | Викладач біології та екології, основ здоров'я | Вища |
33. | Белінська Ірина Володимирівна | Вчитель хімії, біології | Вища, вчитель-методист |
34. | Заруба Лілія Віталіївна | Вчитель хімії | Вища, вчитель-методист |
35. | Мовчан Володимир Петрович | Вчитель предмету "Захист Вітчизни" | Вища, вчитель - методист |
36. | Діденко Олександр Іванович | Вчитель фізики | Вища, старший учитель |
37. | Удовенко Олександра Володимирівна | Вчитель іноземної мови | 10 розряд |
38. | Шляхтова Тамара Василівна | Учитель музичного мистецтва | 12 розряд, старший учитель |
39. | Корсун Марина Анатоліївна | Учитель фізичної культури | Спеціаліст |
40. | Зайцев Юрій Миколайович | Учитель фізичної культури | Вища, старший вчитель |
41. | Ковтун Ярослав Валерійович | Учитель фізичної культури | 1 категорія |
42. | Цибань Ольга Василівна | Вчитель обслуговуючої праці | Вища, вчитель - методист |
43. | Цибань Вадим Броніславович | Вчитель трудового навчання | Вища, старший вчитель |
44. | Орлова Ольга Юріївна | Вчитель зарубіжної літератури, практичний психолог | І Категорія |
45. | Бабіченко Наталія Юріївна | Вчитель початкових класів | Вища, вчитель - методист |
46. | Сімонова Оксана Олександрівна | Вчитель початкових класів, | Вища, старший вчитель |
47. | Нечипоренко Олена Анатоліївна | Вчитель початкових класів | Вища |
48. | Кугот Альона Миколаївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
49. | Линник Оксана Олександрівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
50. | Макушева Наталія Анатоліївна | Вчитель початкових класів | Вища, учитель-методист |
51. | Лисенко Наталія Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища, старший вчитель |
52. | Хівренко Світлана Миколаївна | Вчитель початкових класів | Вища |
53. | Третяк Наталія Віталіївна | Вчитель початкових класів | Вища |
54. | Оверченко Лариса Григорівна | Вчитель початкових класів. | Вища |
55. | Хінціцька Ніна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища |
56. | Мельниченко Ярослава Олегівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
57. | Самойленко Віта Іванівна | Педагог-організатор, учитель початкових класів | 1 категорія |
58. | Чернець Алла Едуардівна | Вчитель початкових класів | Вища, старший вчитель |
59. | Каратай Ольга Василівна | Вчитель зарубіжної літератури, асистент учителя | 1 категорія, 11 розряд |
60. | Хмелярчук Людмила Петрівна | Соціальний педагог, учитель української мови | Вища, учител-методист |
61. | Пройдан Лариса Миколаївна | Зав. бібліотекою | 12 розряд |
62. | Секретаренко Тетяна Леонідівна | Логопед | Вища |
63. | Щербина Надія Михайлівна | Асистент учителя | 11 розряд |
64. | Онуфрієнко Петро Миколайович | Учитель фізичної культури | 1 категорія |
65. | Охота Алла Олексіївна | Учитель англійської мови | Спеціаліст |
66. | Кучер Валентина Юріївна | Вихователь ГПД | Спеціаліст |
67. | Гадюченко Анна Григорівна | Учитель англійської мови | 1 категорія |
68. | Крутько Марина Геннадіївна | Асистент учителя | 11 розряд |
69. | Красевич Максим Олександрович | Учитель англійської мови | Спеціаліст |