Місячник педагогічної майстерності 2018-2019

«Педагогічна майстерність – зовсім не проста справа… Майстерність - не являється особливим мистецтвом, яке вимагає таланту, але це спеціальність, якій треба вчитися»

А.Макаренко

Завданнями місячника є:

  • - демонстрація накопиченого педагогами досвіду роботи за іноваційними технологіями;
  • - забезпечення індивідуального підходу у формуванні і підвищенні рівня компетенції педагогів;
  • - створення умов для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена окремо;
  • -надання комплексної методичної підтримки в реалізації діяльності в рамках методичної проблеми школі.

План проведення Місячника педагогічної майстерності

Формуємо вміння вчитися

У рамках місячника педагогічної майстерності 7 лютого 2019 року у формі ДІЛОВОЇ ГРИ відбулося засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, керівником якого є МАКСИМЕНКО ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА.

/Files/images/schen2019/метод максименко.jpg

Розкриваючи питання «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД У НАВЧАННІ ШКОЛЯРІВ: СУТЬ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ», із теоретичним блоком виступила заступник директора з НВР БОЮК Л.Т., спрямувавши виступ на «Переорієнтацію компетентнісного підходу в умовах реформування Нової української школи».

/Files/images/schen2019/метод.jpg

У другій частині, практичній, педагоги-предметники працювали в групах, створивши команди. З цікавістю виконували завдання, пов’язані із знаходженням та відтворенням інформації, в основі якої було вміння користуватися загальнокультурною, соціальною, громадянською компетентностями, вмінням вчитися, працювати в команді.

/Files/images/schen2019/метод2.jpg

Невимушена атмосфера сприяла творчій, пошуковій роботі. Байдужих не залишилося, про що свідчили схвальні відгуки під час проведення рефлексійного етапу на завершення роботи засідання методичного об'єднання.

Через творчу майстерність педагога - до успіху учнів

/Files/images/schen2019/бабіченко.jpg

Саме під таким гаслом проходить традиційний місячник педмайстерності у школі №11 . Він сприяє підвищенню професійної майстерності педкадрів, обміну педагогічним досвідом, забезпечує індивідуальний підхід у формуванні і підвищенні рівня компетентності освітян, створює умови для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена.

В рамках місячника педмайстерності проводяться відкриті уроки у початковій школі. 15.02 провела урок літературного читання вчитель Бабіченко Н.Ю. з теми: «Захоплюючий світ дитинства у творах В.Нестайка».

Учні розширили знання про життя та творчість українського письменника, вчилися аналізувати поведінку героїв, їхні вчинки, доводили свою думку.

Особливо вразила учнів зустріч та інтерв’ю з автором.

Діти дізналися, що Всеволод Нестайко нагороджений Орденом Ярослава Мудрого (Указ Президента України від 20.01.2010 р.)

/Files/images/schen2019/клас бабаіченко.jpg

Мова - краса нашого життя, наше майбутнє!!!

/Files/images/schen2019/хто не знає мови.jpgЦікаво і змістовно розпочався у ЗОШ № 11 тиждень української мови.

Мета якого: ознайомити учнів красою і багатством мови, довести, що рідна мова – це духовна святиня. Сприяти розширенню словникового запасу школярів, розвитку творчих здібностей. Бажанню берегти свою національну культуру. Розвивати почуття національної гідності. Формувати комунікативну компетентність. Виховувати любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Тиждень відкрився тематичною лінійкою присвяченою до Дня української писемності та мови (21.02).

Всі учні початкових класів отримали завдання на кожний день.

/Files/images/schen2019/мова калинова.jpg18.02 вчителі Чернець А.Е. у 2-В класі та Нечипоренко О.А. у 3-В класі провели вікторину «Знавців української мови».

Бабіченко Н.Ю. у 3-Б класі провела конкурс «Моя мова калинова».

Учні готували прислів’я, приказки, скоромовки, фразеологізми, крилаті вислови зі словами "мова", "слово", "язик". В цей день діти розігрували сценки про людей, які не знають рідної української мови.

Цікаву гумореску «КУХЛИК» розповів учень 2 – В класу Лемешко Владислав.

Тиждень УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ продовжується, учнів чекають цікаві подорожі та нестандартні завдання.

Профілактика вживання алкоголю

/Files/images/schen2019/IMG-9f6ac5a3e7ff8521e8135a9b28ebcadc-V.jpg

Кажуть, здоров’я — головна скарбничка: що покладеш у неї, на те й будеш жити все життя… Про шкідливий вплив алкоголю говорять багато. Проте неспокій лікарів, учителів росте, оскільки поки що значна кількість молоді не вважає вживання слабоалкогольних напоїв за шкідливу звичку. Саме тому, в рамках традиційного місячника педагогічної майстерності, який проходить у школі № 11, Горбенко Наталія Григорівна, класний керівник 9-В класу, провела відкриту виховну годину на тему: «Профілактика вживання алкоголю». На цей захід також запросили практичного психолога вищої категорії КНП ЧОПЛ ЧОР Пилявську Валентину Борисівну.

/Files/images/schen2019/IMG-777d8de9510cba4fffe357743e9ce971-V.jpg

У віці 13-17 років велику роль у становленні підлітка відіграє думка ровесників, друзів та авторитетних знайомих. На думку психологів, потреба в схваленні товаришів найчастіше штовхає підлітка на різні експерименти, зокрема й з алкоголем. Тому, головна мета заходу - допомогти підліткам усвідомити проблему шкідливих звичок і виробити у них навички захисної поведінки; сприяти усвідомленню власних життєвих цінностей, їх переваг та ролі в житті людини; навчати умінню протистояти тиску однолітків і соціального середовища щодо проблеми вживання алкогольних напоїв.

Спираючись на знання учнів з основ здоров’я, біології було складемо попередню «Формулу здоров’я», яку протягом заходу доводили учні. У кінці виховної години повернулися до цієї формули і перевірили, чи правильно її вивели, а всі напрацювання склали до інтерактивної тематичної теки з кишеньками – лепбука.

/Files/images/schen2019/IMG-93245a196443842d65c77919feb8f25f-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 582