• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Літній табір "Веселка"

Літній табір "Веселка"

2017 - 2018 навчальний рік

/Files/images/титульний слайд2018табір.jpg

2015-2016 навчальний рік

/Files/images/lyutiy/Табір 2016.jpg

2014-2015 навчальний рік

/Files/images/табір2015.png

2013 - 2014 навчальний рік

/Files/photogallery/733/Слайд01.JPG

2012 - 2013 навчальний рік

2011-2012 навчальний рік

З 28 травня по 16 червня 2012 року у школі працює пришкільний табір відпочинку "Веселка".

/Files/images/Слайд1.JPG

Сонячним промінчиком прилетіло до нас літо. І веселі дитячі голосочки наповнили радісним щебетом пришкільний оздоровчий табір „Веселка”.

Для кращої роботи в оздоровчому таборі всю виховну роботу було сплановано відповідно до вікових особливостей дітей. Було створено два табори – „Веселка” (для учнів 1 – 4 класів, 232 особи) та трудовий табір „Олімпійський” (для учнів 5 – 10 класів, 335 осіб). Всього оздоровлювалося 567 учнів. Вихователі об’єднали дітей у загони (було враховано вікові, індивідуальні особливості дітей, створено загони за інтересами).

/Files/images/Слайд19.JPG

Насамперед, працівники табору опікувались оздоровленням дітей, прагнули організувати якнайкраще відпочинок для них. І почалось цікаве табірне життя, сповнене дитячих вигуків і оплесків, радощів і хвилювань.

Кожен день табірної зміни розпочинався зустріччю дітей з вихователями на ранковій лінійці, де начальник табору Бабіченко Н.Ю. оголошувала план роботи на день. Лінійка продовжувалась цікавою ранковою зарядкою з елементами музикотерапії, яку проводили вчитель з фізичного виховання Ковтун М.М. та музичний керівник Шляхтова Т.В.. Ранкова зарядка, різноманітні лікувальні оздоровчі заходи давали дітям заряд бадьорості та енергії на цілий день.

/Files/images/Слайд13.JPG/Files/images/Слайд72.JPG

Головним і найважливішим завданням педагогів було збереження здоров’я учнів та запобігання ними нещасних випадків при перебуванні не тільки в таборі, але й домашніх умовах. Повсякденно велися бесіди з учнями на основі перегляду документальних фільмів про небезпеку кишкових захворювань, поведінку біля водойм, у лісі, при екстримальних погодніх умовах, про правила дорожнього руху і пожежної безпеки.

/Files/images/Слайд71.JPG/Files/images/Слайд53.JPG

Основне завдання табору - оздоровлення дитини. Відтак, значна увага приділялася рухливим іграм та вправам протягом усього дня. Впродовж роботи табору проведено ряд спортивних змагань та турнірів. До вподоби малюкам були «Веселі старти», «Знайди скарб», «Спортивні розваги», гра у волейбол, футбол, шахові та шашкові турніри та інше.

З метою вивчення кожного мальовничого куточка міста, було організовано екскурсії. Діти ознайомилися з флорою і фауною, легендами свого рідного краю. Кожний мальовничий куточок, кожна цікава рослина, тваринка, комашка, що зустрілися на шляху дітей під час подорожей та екскурсій не залишилися без уваги. Їх замальовували, фотографували, описували, за ними спостерігали. Також відбулися екскурсії: в місто Черкаси в краєзнавчий музей, зоопарк, краєзнавчий музей Смілянщини, походи на Холодне, в міський парк (долина квітів) і т. д.


Діти – наше майбутнє! То ж докладемо зусиль, щоб виростити їх здоровими, розумними, талановитими та щасливими! Табір, до побачення! До зустрічі наступного літа!

/Files/images/Слайд77.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2296