2021-2022 н.р./Files/images/полоса.JPG

Протиепідемічні заходи у закладі освіти в період карантину в зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID - 19) на 2020-2021 навчальний рік

До уваги батьків майбутніх першокласників


Відповідно до наказу управління освіти молоді і спорту Смілянської міської ради від 16.02.2021 року №01-02/422 на підставі заяв батьків і поданих ними відповідних документів, до складу здобувачів освіти першого класу першочергово зараховано таких дітей: Переглянути . . . .

Правила прийому документів для зарахування дітей до першого класу на 2021-2022 навчальний рік


Науково-педагогічний проект «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

Шановні БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2022-2023 року навчання!

/Files/images/a2021/інтелект.jpg На Вас чекає дуже прекрасний і відповідальний період життя – ваш син чи донька підуть до школи. Як дитина налаштується на навчання, які знання здобуде в початковій школі – залежатиме її подальше життя та доля. І школа готова стати вашим надійним партнером.

Проект «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» успішно реалізується в нашій школі вже для учнів 1, 2, 3, 4-х класів. Головний девіз: «Не кажи не вмію, а кажи навчусь», адже діти мають вірити у власні сили. Інтегровані уроки, соціальна адаптація дитини у світі, веселі руханки, навчання з дисків, техніки швидкочитання та логіки з першого класу – такі умови пропонує дітлахам «Інтелект України».

Інноваційні навчальні технології, більше десяти завдань на кожному уроці і по дві фізкультхвилинки. У розкладі дітлахів є незвичні предмети "Навчаємося разом", "Еврика". Через кожні 4-5 хвилин у дітей змінюється вид діяльності. Школярі переглядають відеосюжети, мультфільми, танцюють і співають українські пісні.

У наступному навчальному році вчитель початкових класів ЛИСЕНКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА запрошує до 1-Б класу майбутніх першокласників, які будуть навчатися за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Ласкаво просимо до нашої школи!


/Files/images/rk2019-20/інтелект.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 846